خرید اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1  

قیمت : 40000 تومان

برند : متفرقه

خرید پستی اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1  

قیمت اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1  

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1

مرد عنکبوتی شخصیتی خیالی و ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک است. اکشن فیگور Spider Man» با وزن 30گرمی و ارتفاع 15 سانتی‌متری، نظر شما را به خود جلب می‌کند. جنس فیگور اسپایدرمن از پلاستیک سخت است. با نگهداری این فیگور در اتاق یا محل کارتان، احساس قدرت به شما منتقل می‌شود. از ویژگی‌های این فیگور می‌توان به قابلیت حرکت پاها از لگن و قابلیت حرکت دست‌ها از شانهاشاره کرد و هم چنین میتوان با فشردن و نگه داشتن قفسه سینه چراغ قرمزی را در همان محدوده روشن کرد. فیگور اکشن مرد عنکبوتی قابلیت پخش صدا ندارد؛ اما به‌راحتی می‌توانید آن را بشویید و نگران کثیف‌شدنش نباشید. با توجه به محبوبیت این شخصیت کارتونی در بین پسربچه‌ها، می‌توانید آن را به کودکان علاقه‌مند به این شخصیت کارتونی و علاقه‌مندان به جمع‌آوری فیگور هدیه دهید و برق شادی را در چشمانشان ببینید.

مرد عنکبوتی شخصیتی خیالی و ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک است. اکشن فیگور Spider Man» با وزن 30گرمی و ارتفاع 15 سانتی‌متری، نظر شما را به خود جلب می‌کند. جنس فیگور اسپایدرمن از پلاستیک سخت است. با نگهداری این فیگور در اتاق یا محل کارتان، احساس قدرت به شما منتقل می‌شود. از ویژگی‌های این فیگور می‌توان به قابلیت حرکت پاها از لگن و قابلیت حرکت دست‌ها از شانهاشاره کرد و هم چنین میتوان با فشردن و نگه داشتن قفسه سینه چراغ قرمزی را در همان محدوده روشن کرد. فیگور اکشن مرد عنکبوتی قابلیت پخش صدا ندارد؛ اما به‌راحتی می‌توانید آن را بشویید و نگران کثیف‌شدنش نباشید. با توجه به محبوبیت این شخصیت کارتونی در بین پسربچه‌ها، می‌توانید آن را به کودکان علاقه‌مند به این شخصیت کارتونی و علاقه‌مندان به جمع‌آوری فیگور هدیه دهید و برق شادی را در چشمانشان ببینید.

تصاویر بیشتر

خرید اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 ارزان , اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 با قیمت ارزان , خرید پستی اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , خرید اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 با قیمت 40000 ,خرید اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 فقط 40000 ,خرید متفرقه اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , kharid online اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , kharid اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 arzan , qeymat اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , تخفیف برای اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , تخفیف ویژه اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 , اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1 با تخفیف ویژه , خرید ویژه اکشن فیگور طرح اسپایدر من کد A1

تخفیف فیگور ,اکشن ,a1 ,کد ,طرح ,اسپایدر ,اکشن فیگور ,من کد ,اسپایدر من ,کد a1 ,طرح اسپایدر ,نگران کثیف‌شدنش نباشید ,اکشن فیگور spider ,عنکبوتی شخصیتی خیالی , مرد عنکبوتی شخصیتیمنبع

کفش دخترانه مدل پاپیون مدل 78044

کتانی چرم بندی پسرانه JR DJROCK - جی اوکس

تابلو شاسی طرح سگ مدل 34

شمع ایکیا کد 402.776.52 بسته 3 عددی

آینهپلکسی گلس بنی دکو مدل m170-1

فایل کشویی سازینه چوب سری دایان مدل S-K104

چراغ دیواری مدل نگین مجموعه 2 عددی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید ارزدیجیتال دانلود فیلم ابوعلی خرید در توری معرفی کالا فروشگاهی آموزش های کمیاب اینترنت TURK.TV خطیبی نیوز گل سنگ سنگ های زینتی